• 10pcs LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kábel-1m alebo 2m / Optického Vlákna Pigtail 0

10pcs LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kábel-1m alebo 2m / Optického Vlákna Pigtail

€9.60
  • Ďalší deň poštovné
  • Top kvalita
-
+

10pcs jednu farbu LC/UPC Fiber Pigtail s Multimode (62.5/125)-OM1-0,9 mm kábel-1,0 m alebo 2.0 m

1. Popis

CICVCHC optický patch kábel a pigtail je možné prepojiť s rôznymi typmi konektorov ako ST, FC, SC, LC alebo MU. S high-kvalitné keramické ferrule, má dobré zhody a nízke Vkladanie a Strát. A to je široko používaný v Telekomunikačných Sietí, Prenos Dát, Skúšobné Zariadenia a siete LAN systému CATV, atď.

Podpora prispôsobiť: Všetky výrobku môžu byť navrhnuté a vyrobené podľa toho, čo potrebujete.

2. Objednávanie

Farba

Vyberte Položky

Poštovné Obsah

Celková Cena (vrátane poštovného)

Biela

OM1-1,0 m

10pcs, vlákniny je typ OM1, dĺžka je 1,0 m, buffer farba je oranžová

USD 11.5

Modrá

OM1-2,0 m

10pcs, vlákniny je typ OM1, dĺžka 2,0 m, buffer farba je oranžová

USD 14

Funkcia 3

---Nízka vloženie straty a vysoké späť odraz strata

---Dobré vymeniteľnosti

---Dobrá Odolnosť

---Vysoká teplotná stabilita.

---Vynikajúcu Kvalitu Štandardného PC/UPC/APC Leštenie

---Normy: IEC Trieda B

4 . Technické Špecifikácie

4.1 Optický Výkon

Leštenie

UPC

Testovanie Vlnová Dĺžka

850nm & 1300nm

Vkladanie Strata

≤0.25 dB

Strata Návratu

≥35 db

4.2 Endface Geometrie Výkon

Položka

UPC

Φ1.25 mm Ferrule

Polomer Oblúka

7-25 mm

Apex Offset

0 50µm

Vlákno Výška

-50 až 50nm

5 Aplikácie:

---Optických komunikačných systémov;

---Optické prístupové siete;

---CATV

---Optické dátové komunikácie

---Optické Skúšobné Zariadenia

6. Kreslenie

7. Ďalšie informácie

  • Buffer Materiál: PVC alebo LSZH
  • Číslo Modelu: LC/UPC-OM1
  • Dĺžka: 1m or 2m
  • Vlákna Typu: Multimode
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Veľkosť: 1m or 2m
  • Balenie: 10pcs za veľké poly taška
  • Konektor: LC/UPC
  • Optické Vlákna Typ: Multimode (62.5/125) OM1
  • Názov Značky: CICVCHC
  • Kábel veľkosť: 0,9 mm
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Buffer Farba: Orange
  • Typ Konektora: LC/UPC
  • Kompatibilné: Aruba

Gish1438
2021-02-09
5/5
It's been a long time. Marking no on pigties, hope 62.5/125. Not yet.

Recenzie Produktov

Súvisiace produkty

Nový huawei EG8120L GPON EchoLife onú exkluzivitu ONT 1GE+1FE+1 hlas Optické sieťové jednotky SC UPC / SC APC rozhranie anglická verzia Súvisiace

Nový huawei EG8120L GPON EchoLife onú exkluzivitu ONT 1GE+1FE+1 hlas Optické sieťové jednotky SC UPC / SC APC rozhranie anglická verzia


100%Nový huawei EG8120L GPON EchoLife onú exkluzivitu ONT 1GE+1FE+1 hlas Optické sieťové jednotky SC UPC / SC APC rozhranie anglická verzia Špecifikácia: Model Konfigurácia Rozmer/ks LAN Telefón Wifi Rozhranie Firmware EG8120L 1GE Áno Žiadne SC

€11.52

Doprava zadarmo AB8A FTTH Vysokú Presnosť pre horúce fusion+ Imbusový Kľúč +taška Optického Vlákna Sekáčik fréza tool kit Súvisiace

Doprava zadarmo AB8A FTTH Vysokú Presnosť pre horúce fusion+ Imbusový Kľúč +taška Optického Vlákna Sekáčik fréza tool kit


POZNÁMKA 1 x Vlákniny Sekáčik 1 x Imbusový Kľúč 1 x Čierna Taška 1 X manuálna knihy Poskytuje približne 36,000 cleaves Kompaktné telo& nízka hmotnosť Vysoká Presnosť Cleaves 250um Potiahnuté alebo 900um Buffer vlákniny Singlemode alebo Multimode Použitie 12

€37.56

Optické OTDR SC Adaptér pre Anritsu MT9083 MT9082 JDSU MTS-6000 MTS-4000 Wavetek Yokogawa AQ7275 AQ7280 AQ1200 značky konektor Súvisiace

Optické OTDR SC Adaptér pre Anritsu MT9083 MT9082 JDSU MTS-6000 MTS-4000 Wavetek Yokogawa AQ7275 AQ7280 AQ1200 značky konektor


Optické OTDR SC Adaptér pre Anritsu MT9083 MT9082 JDSU MTS-6000 MTS-4000 Wavetek Yokogawa AQ7275 AQ7280 AQ1200 značky OTDR sc konektor

€23.37