• 10pcs LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kábel-1m alebo 2m / Optického Vlákna Pigtail 0

10pcs LC/UPC-Multimode(62.5/125)-OM1-0,9 mm Kábel-1m alebo 2m / Optického Vlákna Pigtail

€9.60
  • Ďalší deň poštovné
  • Top kvalita
-
+

10pcs jednu farbu LC/UPC Fiber Pigtail s Multimode (62.5/125)-OM1-0,9 mm kábel-1,0 m alebo 2.0 m

1. Popis

CICVCHC optický patch kábel a pigtail je možné prepojiť s rôznymi typmi konektorov ako ST, FC, SC, LC alebo MU. S high-kvalitné keramické ferrule, má dobré zhody a nízke Vkladanie a Strát. A to je široko používaný v Telekomunikačných Sietí, Prenos Dát, Skúšobné Zariadenia a siete LAN systému CATV, atď.

Podpora prispôsobiť: Všetky výrobku môžu byť navrhnuté a vyrobené podľa toho, čo potrebujete.

2. Objednávanie

Farba

Vyberte Položky

Poštovné Obsah

Celková Cena (vrátane poštovného)

Biela

OM1-1,0 m

10pcs, vlákniny je typ OM1, dĺžka je 1,0 m, buffer farba je oranžová

USD 11.5

Modrá

OM1-2,0 m

10pcs, vlákniny je typ OM1, dĺžka 2,0 m, buffer farba je oranžová

USD 14

Funkcia 3

---Nízka vloženie straty a vysoké späť odraz strata

---Dobré vymeniteľnosti

---Dobrá Odolnosť

---Vysoká teplotná stabilita.

---Vynikajúcu Kvalitu Štandardného PC/UPC/APC Leštenie

---Normy: IEC Trieda B

4 . Technické Špecifikácie

4.1 Optický Výkon

Leštenie

UPC

Testovanie Vlnová Dĺžka

850nm & 1300nm

Vkladanie Strata

≤0.25 dB

Strata Návratu

≥35 db

4.2 Endface Geometrie Výkon

Položka

UPC

Φ1.25 mm Ferrule

Polomer Oblúka

7-25 mm

Apex Offset

0 50µm

Vlákno Výška

-50 až 50nm

5 Aplikácie:

---Optických komunikačných systémov;

---Optické prístupové siete;

---CATV

---Optické dátové komunikácie

---Optické Skúšobné Zariadenia

6. Kreslenie

7. Ďalšie informácie

  • Buffer Materiál: PVC alebo LSZH
  • Číslo Modelu: LC/UPC-OM1
  • Dĺžka: 1m or 2m
  • Vlákna Typu: Multimode
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Veľkosť: 1m or 2m
  • Balenie: 10pcs za veľké poly taška
  • Konektor: LC/UPC
  • Optické Vlákna Typ: Multimode (62.5/125) OM1
  • Názov Značky: CICVCHC
  • Kábel veľkosť: 0,9 mm
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Buffer Farba: Orange
  • Typ Konektora: LC/UPC
  • Kompatibilné: Aruba

Gish1438
2021-02-09
5/5
It's been a long time. Marking no on pigties, hope 62.5/125. Not yet.

Recenzie Produktov

Súvisiace produkty

HS-30 Optických Vlákien Sekáčik Fiber Optics Fréza Súvisiace

HS-30 Optických Vlákien Sekáčik Fiber Optics Fréza


Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) Popis: Táto vysoká presnosť vlákniny sekáčik je najnovší model vlákniny sekáčik, ktoré má výhody nákladovo efektívne, dobré štiepiť uhol,smoothcross časti , jednoduché ovládanie, pohodlné na používanie €83.46

€54.25

MINI OTDR S310N OTDR Handheld s merač Optického výkonu +Červené svetlo, zdroj + stabilný zdroj svetla Multifunkčné Vlákniny Hľadanie faul Súvisiace

MINI OTDR S310N OTDR Handheld s merač Optického výkonu +Červené svetlo, zdroj + stabilný zdroj svetla Multifunkčné Vlákniny Hľadanie faul


UPOZORNENIE: 1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane. 2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo po umiestnenie objednávky 3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, €312.14

€271.56

10pcs MTP MPO vlákniny adaptér AŽ SM MM black optického vlákna spojka MPO UPC ftth jeden konektor pre telo najlepšie kvality factory ELINK Súvisiace

10pcs MTP MPO vlákniny adaptér AŽ SM MM black optického vlákna spojka MPO UPC ftth jeden konektor pre telo najlepšie kvality factory ELINK


MPO/MTP ADAPTÉR SM MM JEDNÉHO TELA TYP MPO/MTP adaptér poskytuje zarovnanie pre mužské a ženské MPO/MTP konektor, jeho jednoduché použitie zamykanie niť mechanizmus, čím sa zabráni náhodnému rozpojeniu, to poskytuje veľmi bezpečné spojenie. Bývanie je k dispozícii s MTP alebo SC stopu, zarovnané alebo rozdiel od zarovnanie kľúče,

€14.92