• 50pcs SC APC Optický Adaptér singlemode simplex SC APC konektor optický Tlmiča SC Fiber príruby doprava Zadarmo 0
  • 50pcs SC APC Optický Adaptér singlemode simplex SC APC konektor optický Tlmiča SC Fiber príruby doprava Zadarmo 1
  • 50pcs SC APC Optický Adaptér singlemode simplex SC APC konektor optický Tlmiča SC Fiber príruby doprava Zadarmo 2
  • 50pcs SC APC Optický Adaptér singlemode simplex SC APC konektor optický Tlmiča SC Fiber príruby doprava Zadarmo 3

50pcs SC APC Optický Adaptér singlemode simplex SC APC konektor optický Tlmiča SC Fiber príruby doprava Zadarmo

€8.35
  • Ďalší deň poštovné
  • Top kvalita
-
+

50pcs SC APC Optický Adaptér singlemode simplex SC APC konektor optický Tlmiča SC Fiber príruby doprava Zadarmo

Typ Produktu

SC FC ST LC Adaptér

Režim

Jediný režim

Multi mode

Vkladanie Strata

≤0.2 dB

≤0.3 dB

Strata Návratu

≥45dB

-- --

Tvrdosť Odolnosť (500times)

Ďalšie Straty≤0.1 dB

Strata Návratu Variabilita

Teplotná Stabilita(-40°C~80°C)

Ďalšie Straty≤0.2 dB

Strata Návratu Variabilita

Prevádzková Teplota

-40°C~+75°C

Teplota Skladovania

-40°C~+80°C

Použitie: Telecom, Prístup na Sieť Optických Vlákien CATV Koncové Zariadenia a Multimediálne Testy a Zdravotníckych Pomôcok Optického Vlákna LAN a Prístup k Sieti, Priemyselných a Vojenských Aplikáciách

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Ak nemôžete pokladňa čase bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

1.DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 8.DeliveryTime:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos, je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov,všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka. Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia. Všetky položky musia byť

vrátené v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Položky sa vrátil po 15 dní

dodávky sú oprávnené len na opravu. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu. Pri nákupe, znamená to, že kupujúci majú

vzhľadom tichým súhlasom do politiky. Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme

požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo

adresa svoje obavy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

  • Číslo Modelu: SC APC Adaptér
  • Rukáv Materiál: importovaná keramika
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Opakovateľnosť: 0.2 dB
  • Množstvo: 50 Ks
  • Odolnosť: 1000 matings
  • Vkladanie strata: Menej než 0,2 dB
  • Názov Značky: BLHLI
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • miesto pôvodu: Čína
  • farba: zelená

Coolmagirl
2020-12-18
5/5
Product as described

Recenzie Produktov

Súvisiace produkty

Doprava zadarmo AB8A FTTH Vysokú Presnosť pre horúce fusion+ Imbusový Kľúč +taška Optického Vlákna Sekáčik fréza tool kit Súvisiace

Doprava zadarmo AB8A FTTH Vysokú Presnosť pre horúce fusion+ Imbusový Kľúč +taška Optického Vlákna Sekáčik fréza tool kit


POZNÁMKA 1 x Vlákniny Sekáčik 1 x Imbusový Kľúč 1 x Čierna Taška 1 X manuálna knihy Poskytuje približne 36,000 cleaves Kompaktné telo& nízka hmotnosť Vysoká Presnosť Cleaves 250um Potiahnuté alebo 900um Buffer vlákniny Singlemode alebo Multimode Použitie 12

€37.56

Doprava zadarmo TM203N Optických Power Meter VFL Optických multimeter FTTX FTTH kábel Siete Nástroj pre CATV CCTV Tester Súvisiace

Doprava zadarmo TM203N Optických Power Meter VFL Optických multimeter FTTX FTTH kábel Siete Nástroj pre CATV CCTV Tester


Doprava zadarmo TM203N Optických Power Meter VFL Optických multimeter FTTX FTTH kábel Siete Nástroj pre CATV CCTV Tester Technické údaje Rozsah Typ:-70~+10 Typ C:-50~+26 Vlnová dĺžka 800~1700nm Kalibrovaný Vlnová dĺžka 850/1300/1310/1490/1550/1625nm Detektor InGaAs Presnosť Rozlíšenie 0.01 dBm Pracovná Teplota ℃ -10~+50

€32.55

Gigabit SFP Optických Médií Doska SFP 1000Mbps Media Conerter Gigabit Vlákniny Vysielač Rady Súvisiace

Gigabit SFP Optických Médií Doska SFP 1000Mbps Media Conerter Gigabit Vlákniny Vysielač Rady


SFP 10/100/1000M, Vlákniny Media Konvertor Prehľad: JYT-G803 série Gigabit Ethernet SFP vlákniny prevodníky preklenúť medzeru medzi meďou a vlákniny infraštruktúry. Na SFP vlákniny prevodníky sú navrhnuté pre maximálne pohodlie pre vlákien na medené Ethernet konverzie aplikácie, ktoré si vyžadujú flexibilitu v prepravnej

€9.08