• 5 párov SC Konektor 1.25 gb / S, 20 km DDM BIDI Otdr optické tranceiver modul 1310nm/1550nm WDM SFP Modul SC prepínač Kompatibilný 0
  • 5 párov SC Konektor 1.25 gb / S, 20 km DDM BIDI Otdr optické tranceiver modul 1310nm/1550nm WDM SFP Modul SC prepínač Kompatibilný 1
  • 5 párov SC Konektor 1.25 gb / S, 20 km DDM BIDI Otdr optické tranceiver modul 1310nm/1550nm WDM SFP Modul SC prepínač Kompatibilný 2
  • 5 párov SC Konektor 1.25 gb / S, 20 km DDM BIDI Otdr optické tranceiver modul 1310nm/1550nm WDM SFP Modul SC prepínač Kompatibilný 3
  • 5 párov SC Konektor 1.25 gb / S, 20 km DDM BIDI Otdr optické tranceiver modul 1310nm/1550nm WDM SFP Modul SC prepínač Kompatibilný 4

5 párov SC Konektor 1.25 gb / S, 20 km DDM BIDI Otdr optické tranceiver modul 1310nm/1550nm WDM SFP Modul SC prepínač Kompatibilný Znížená cena

€100.15 €70.11
  • Ďalší deň poštovné
  • Top kvalita
-
+

Upozornenie: Prosím, zanechajte nám správu o tom, ktoré značku váš prepínač je kompatibilný. Pošleme kompatibilné SFP moduly, ako svoju požiadavku. Produkty Funkcie: 1.Až do 1.25 Gbs Údaje Odkazy hodnotiť 2.Podpora Hot-zásuvné 3.BiDi LC konektor 3.Až 3km na 9/125µm SMF 4.Jeden +3.3 V, Napájanie 5.Nízky stratový výkon 6.Stratový výkon 7.Priemyselné /Extended/ Obchodné rozsah prevádzkových teplôt: -40°C až 85°C/-5°C až 85°C/-0°C až 70°C Verzii je k dispozícii 8.ROHS a bez Olova

Balenie obsahuje:

1. SC konektor SFP modul 20 KM *5Pair (1pcs strane,1pcs B strana)

  • Položka Dĺžka: 1m
  • Číslo Modelu: 1,25 G-SC 20 KM
  • Kompatibilné: IBM
  • Typ Konektora: SC/APC
  • Názov Značky: MEIBAI
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Konektor: SC KONEKTOR

Kriva Kuca
2020-08-24
5/5
a
Agata Jastrzebska
2020-10-07
5/5
.
Fabiorichard
2020-10-07
5/5
.

Recenzie Produktov

Súvisiace produkty

Nový huawei EG8120L GPON EchoLife onú exkluzivitu ONT 1GE+1FE+1 hlas Optické sieťové jednotky SC UPC / SC APC rozhranie anglická verzia Súvisiace

Nový huawei EG8120L GPON EchoLife onú exkluzivitu ONT 1GE+1FE+1 hlas Optické sieťové jednotky SC UPC / SC APC rozhranie anglická verzia


100%Nový huawei EG8120L GPON EchoLife onú exkluzivitu ONT 1GE+1FE+1 hlas Optické sieťové jednotky SC UPC / SC APC rozhranie anglická verzia Špecifikácia: Model Konfigurácia Rozmer/ks LAN Telefón Wifi Rozhranie Firmware EG8120L 1GE Áno Žiadne SC

€11.52

HS-30 Optických Vlákien Sekáčik Fiber Optics Fréza Súvisiace

HS-30 Optických Vlákien Sekáčik Fiber Optics Fréza


Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) Popis: Táto vysoká presnosť vlákniny sekáčik je najnovší model vlákniny sekáčik, ktoré má výhody nákladovo efektívne, dobré štiepiť uhol,smoothcross časti , jednoduché ovládanie, pohodlné na používanie €83.46

€54.25

Kráľ GC-30 Úprimný VFL 30 km optických Vlákien, vizuálne poruchy detektor pero z pw : >30mW Vizuálne Poruchy Locator Súvisiace

Kráľ GC-30 Úprimný VFL 30 km optických Vlákien, vizuálne poruchy detektor pero z pw : >30mW Vizuálne Poruchy Locator


Kráľ Úprimný 30 km optických Vlákien, vizuálne poruchy detektor pero z pw : >30mW

€15.86